IN DE RUIMTE
FRANSE VAART 28, 9050 GENT
26.11, 19:00—22:00 > Dinner & Alien Observer
• Dinner • Op 26 november houdt Anders Rhedin halt in Gent. Voordien was hij ook lid van The Choir Of Young Believers en producer voor onder meer Kid Cudi. Daarnaast is Dinner ook beschermeling van onder andere Mac Demarco, want zo leerden we hem kennen, als support van Mac's vorige tour. Verwacht je aan een avond van uiterst dansbare 80's pop met een knipoog naar Depeche Mode en The Psychedelic Furs. • Alien Observer • Als support kozen we voor Alien Observer, Laurens Mariën (ex-Soldiers Heart, Dolly Bing Bing) maakt frisse doch donkere electronica songs. Surf mee op de chille donkere vibes van Laurens. (From instrumental to cheesy from pop to noise, hard, soft,to soft, shit,minimal, atmospheric,…) VVK 7 ADD 10
>(ARCHIVE)
23.09 08:00—20:00 > Fleamarket/ Arts/ Crafts
23.09 11:00—18:00 > Summer to Fall — Open Studio Day
8.09 19:00—21:30 > The Almighty Mighty (Try Out)
26.07 16:30—17:45 > Yoga-modeltekensessie
1.07-2.07 18:00—01:00 > De Sorry-Partij at In De Ruimte
22.06 18:00—21:30 > Girls go BOOM & Cosmic Slime: Shit Girlfriend (UK) + Annabel Lee
16.06 18:00—21:55 > Subbacultcha presents Ray Fuego (SMIB) + UMI
16.06 16:30—21:30 > MMENC - EXPO
14.06 16:30—17:45 > Yoga-modeltekensessie
9.06 17:00—20:00 > The Space Lady
26.05-4.06 16:00—19:00 > X.perience an exhibition in Space
2.06 17:00—22:00 > New Port City ft. Real Trvth & NightStalker & Joost Van Duppen
31.05 16:00—17:30 > Yoga-tekensessie
26.05-27.05 18:00—01:00 > Ice Cream, Scott Hardware, Cindy Lee
25.05 17:00—20:00 > Literaire Schurft #9: Pallaksch
21.05 18:00—21:30 > Cosmic Slime Nite #3 SURF CURSE + KIEFF
13.05-14.05 17:00—00:00 > I.T. > Jooklo Zappa, Anne F Jacques, Tim Olive
4.05-6.05 17:00—16:00 > Möven Pick Hotel * * * * *
28.04-29.04 18:00—03:00 > And i cry if i want to
25.04 17:00—23:00 > I.T. > SHHH, Sjoerd & Oscar
20.04 18:00—21:30 > Qujaku en The Contact High
14.04-16.04 17:00—16:00 > Yours Sincerely
8.04-9.04 11:00—16:00 > Zine Happening III
8.04-9.04 18:00—01:00 > Zine Happening III: expo Manet's Diner + after party
7.04 18:30—23:00 > TRANSPORT_∈n∈rgi∈
6.04 17:00—23:00 > I.T. > Daniel Bachman, Bram Devens, Putjuk
25.03-2.04 18:00—16:00 > De Biënnale Van België
30.03 18:00—21:30 > CSN#2 Iguana Death Cult, MOAR & Undskyld
2.03-3.03 18:30—00:00 > Adamn Killa & Killavesi - In De Ruimte
24.02-26.02 18:00—17:00 > Double Date
7.02 19:00—22:00 > Couteau Latex ft. Seth Sutton + Dragster
4.02 19:30—22:55 > KRAAK's New Year's Snifter: Yersinia Pestis / Aymeric de Tapol
7.01 19:00—22:00 > RO, F1k & Fyoelk in space.
31.12-1.01 22:30—08:00 > Feeest
17.12-18.12 19:00—01:00 > Girls go BOOM Launch Ghent
16.12 18:00—22:55 > ATLAS - BLUSH Release show w/Mont-Doré/ESLLY/Mountains To Move
2.12-12.12 19:00—21:00 > Vossen in de bossen
9.12 18:30—21:00 > Noah Punkt‘s Random Words
8.12-9.12 18:00—00:00 > Įvorėn Tøręn_IDR: 'a song of songs'
26.11 18:30—21:00 > Cosmic Slime Nite #1 The Homesick & Roda Lits
19.11-20.11 00:00—08:00 > Maker City - space edition
18.11 19:00—22:59 > John Ghost
29.10 17:00—20:00 > Western Skies Motel / Mute Forest / yadayn
20.10 17:00—20:00 > Parallax
13.10-16.10 17:00—14:00 > Please DON'T TAKE Pictures
6.10-10.10 16:00—20:00 > Gert VG & Hanse Cora
8.10 17:30—20:00 > CHOK TOW Nation + Swingers at In De Ruimte
23.09-25.09 16:00—20:00 > The Super Narrative @Inderuimte
24.09 17:00—21:00 > OP DRIFT
23.09 17:00—21:59 > Al Doum & The Faryds, Arma Agharta, dj Kerm(on tape)
22.07-24.07 12:00—19:00 > Inner Space (ism Stroom.tv)
17.06-19.06 16:00—16:00 > Het is niet vast te nemen
18.06 16:00—19:00 > Air 001 (artist in residence)
10.06-12.06 17:00—20:00 > Displaced
20.05-22.05 16:00—16:00 > Les Compagnons De L'Art
13.05-17.05 17:00—18:00 > We are FFFF
8.05 10:00—20:00 > SOLID_STATE @inderuimte
7.05-8.05 12:00—17:00 > SORRYNOTSORRY - a space interference
1.05 10:00—18:00 > WOOD IN SPACE
30.04 08:00—20:00 > Atelier Tournée:: Maboel én Drift én Jimmy Ruf én Pierre Rebufy én Open Ateliers
15.04-17.04 17:00—16:00 > ALIEN
26.03-27.03 13:00—19:00 > Open Ateliers (TIG4)
18.03-20.03 19:00—17:00 > There is something about parades
12.03-13.03 17:00—04:00 > Golden Retreat - Mexican Edition (HAPPENING)
26.02-28.02 18:00—17:00 > SOSCASTOA ▼ DE DROOMSHOW
21.02 13:00—20:00 > Post Aerobic — the Background Edition
15.01-17.01 18:00—17:00 > Wat...Meiden...Niet..Over...De...Telefoon...Kunnen...Zeggen
18.12-20.12 18:30—19:00 > DIE SUBLIEME ESTHETICA III
11.12-13.12 17:00—20:00 > RENDERTIME_pavilion "The Wrong" New Digital Art Biennale
1.12 19:00—21:15 > model sessies
27.11-29.11 18:30—19:00 > II DIE RADIKALE ESTHETICA
27.10-27.11 18:00—17:00 > RUIMTELIJKE INGREEP 001
21.11-22.11 15:00—19:00 > van horen zeggen
15.11 13:00—17:00 > Clean Closet #3
25.09-27.09 17:30—19:00 > DIE ANDERE ESTHETICA
5.09-6.09 14:00—16:00 > Ghentmade
11.07-12.07 12:00—18:00 > + 1 : Open Ateliers/Markt
6.03-8.03 17:00—20:00 > The Great Final